Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odloty - Departures
#31
Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu Tarsycjusz Operar udał się z przyjacielską wizytą do Królestwa Hawilandu.
Odpowiedz
#32
O godzinie 21:20 Tadeusz odleciał z Magnifikatu, w drodze do Kirianopolu
Odpowiedz
#33
Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu udał się w podróż państwową do Związku Winkulijskiego
Odpowiedz
#34
W dniu dzisiejszym prezydent miasta Fer z Sarmacji opuścił państwo prywatnym samolotem i wrócił do swojego państwa na lotnisko w Grodzisku.
(-) Matthias Haveral
Obywatel Księstwa Sarmacji
Zarządca Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Maiurszowie
Odpowiedz
#35
Ceremonia pożegnania Premiera II Federacji Nordackiej Henryka Ziemiańskiego i Wicepremiera, Ministra Spraw Zewnętrznych II Federacji Nordackiej Bolesława Kirianóo von Hohenburga, którzy kończą wizytę w Ludowej Republice Magnifikatu
Odpowiedz
#36
Premier II Federacji Nordackiej po przyjeździe na lotnisko uciśnął dłoń Prezydentowi Ludowej Republiki Magnifikatu, po czym udał się do swojego miejsca w samolocie.
Odpowiedz
#37
Hohenburg również serdecznie uścisnął rękę Tarsycjuszowi, a następnie wygłosił parę ostatnich słów i zniknął w kabinie samolotu.


Cytat:Dziś dane mi było po raz kolejny przybyć do waszego pięknego kraju. Za pierwszym razem było to prawie dwa lata temu, 21 września 2022, kiedy reprezentowałem jeszcze niepodległą Kirianię. Dzisiaj Kiriania jest częścią II Federacji Nordackiej, ale tradycyjna przyjaźń z Magnifikatem pozostała. Wtedy, w 2022, powiedziałem "Tarsycjusz Operar poprowadził swój naród drogą prostą i pewną". Podtrzymuję te słowa. Najlepiej o ich prawdziwości świadczy fakt, że kiedy je wypowiadałem, byłem dyplomatą kiriańskim, a teraz efeńskim, podczas gdy Tow. Operar pozostał Prezydentem LRM, a przede wszystkim jej wiernym obywatelem.

Ani wtedy, ani dziś nie mówię, że zmiany są złe. Dobrze pokierowane mogą przysłużyć się społeczności. Nie mogę jednak nie pochylić czoła nad misją, którą Tow. Prezydent przyjął za cel te wszystkie lata temu i której się trzyma, czyniąc Magnifikat ostoją spokoju na niespokojnym oceanie Nordaty pełnym szybko zmieniających się bytów politycznych. Mimo, że nasze poglądy na gospodarkę czy społeczeństwo nigdy nie będą takie same, chcę gorąco podziękować za możliwość wizyty w Magnifikacie i żywię nadzieję, że to nie koniec naszych wzajemnych stosunków. Niech żyje przyjaźń magnifikacko-nordacka!
Odpowiedz
#38
Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu Tarsycjusz Operar serdecznie podziękował Premierom II Federacji Nordackiej i pożegnał się z nimi przed wejściem na pokład samolotu.


Cytat:Wasze Ekscelencje,

Gościć drogich nam Przyjaciół w Ludowej Republice Magnifikatu to prawdziwa przyjemność. Z takimi osobistościami jak Bolesław Kirianóo von Hohenburg czy Henryk Ziemiański można budować pokój i współpracę międzymikronacyjną na najwyższym szczeblu. Wierzę, że nordacki model demokracji doceni Wasze różnorodne wysiłki, które dokonujecie na narodowej i międzynarodowej scenie politycznej. Przed relacją na linii LRM-II FN otwieramy na przełomie sierpnia i września 2024 roku nowy etap. Dziś włożyliśmy dużo wysiłku na rzecz ujednolicenia stosunków dyplomatycznych między naszymi państwami. Ustaliliśmy również sposób organizacji lądowego przejścia granicznego między II Federacją Nordacką a ludowo-demokratycznym Magnifikatem. W zasadzie nasze dzisiejsze mniej lub bardziej formalne rozmowy wrzały od pomysłów i wzajemnego wsparcia w postaci inicjatyw. 
Dziękuję Tobie Szanowny Bolesławie za miłe słowa.
Dziękuję Wam za dar obecności. Błogosławieństwo Boga Wszechmogącego niech zstąpi na Was i pozostanie na zawsze. Amen.
Niech żyje przyjaźń nordacko-magnifikacka!
Do zobaczenia!
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#39
Dziękuję za te słowa i błogosławieństwo. Miło było zwiedzić Magnifikat.
Odpowiedz
#40
Bye bye, przyjeżdżajcie pociągiem.
Zamieszkanie: al. Czerwonego Sztandaru 20a, Mariuszowo, Ludowa Republika Magnifikatu.
Praca1: A. Railways, Stanowisko: Pracownik ochrony,
Praca2: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mariuszowie, Stanowisko: Kucharz w basenowym barze,
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości