Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie z Namiestnikami Palatynatu Leocji w sprawie współpracy naukowo-technicznej
#1
Spotkanie z Namiestnikami Palatynatu Leocji w sprawie współpracy naukowo-technicznej



[Obrazek: vmkgloJ.png]
Odpowiedz
#2
Witam Szanownych Namiestników Palatynatu Leocji w Pałacu Prezydenckim. - Rzekł Prezydent Tarsycjusz Operar
Odpowiedz
#3
Wasza Ekscelencjo!

Niech mi będzie wolno powtórzyć słowa Namiestnika Garamonda oraz wyrazić radość z faktu przebywania na gościnnej, magnifikackiej ziemi.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Odpowiedz
#4
Wielce Szanowni,
  Ludowa Republika Magnifikatu od początku popiera program dotyczący automatycznego kompletowania informacji o aktywności na forach, co przydaje się w tworzeniu rankingów międzynarodowych, i tak jak wspomniałem w Bialenii - chętnie do niego dołączymy.
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#5
Wasza Ekscelencjo,

niezwykle cieszą mnie słowa Waszej Ekscelencji, zwłaszcza, że — już na gruncie czysto technicznym — udział Magnifikatu w projekcie pozwoli przetrzeć pierwsze szlaki dla nowego dla nas silnika forum. Mam jednak gorącą nadzieję, że to dopiero pierwsze z wielu przedsięwzięć, jakie uda się nam wspólnie zrealizować.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Odpowiedz
#6
Wasze Ekscelencje,
  Zgadzam się w pełni. Zatem przejdźmy do kwestii umowy.
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#7
Wasza Ekscelencjo,

proponuję zawarcie umowy w następującym brzmieniu:

Cytat:
Umowa o współpracy technicznej i naukowej
między Palatynatem Leocji a Ludową Republiką Magnifikatu
sporządzona w Mariuszowie 23 lutego 2020 roku

Umawiające się Strony:

NAJCZCIGODNIEJSI NAMIESTNICY PALATYNATU LEOCJI
FRANKLIN GARAMOND I HELWETYK ROMAŃSKI,
w imieniu Palatynatu Leocji

oraz

JEGO EKSCELENCJA PREZYDENT LUDOWEJ REPUBLIKI MAGNIFIKATU
TARSYCJUSZ OPERAR,
w imieniu Ludowej Republiki Magnifikatu

uzgodniły, co następuje:

Art. 1.
Umawiające się Strony będą popierać i rozwijać współpracę techniczną i naukową między ich krajami w oparciu o zasady równości i wzajemnych korzyści.

Art. 2.
Zgodnie z niniejszą umową współpraca techniczna i naukowa w zakresie uzgodnionym przez Umawiające się Strony będzie obejmować:
  1. wymianę informacji na tematy techniczne i naukowe,
  2. organizację wydarzeń o tematyce technicznej i naukowej,
  3. wymianę ekspertów, techników i naukowców,
  4. inne formy współpracy technicznej i naukowej, które zostaną uznane za korzystne dla obu Umawiających się Stron.

Art. 3.
Żadna z Umawiających się Stron bez uprzedniej wyraźnej zgody drugiej Umawiającej się Strony nie przekaże trzeciej stronie żadnych niepublicznych informacji technicznych i naukowych powstałych w ramach współpracy objętej niniejszą umową.

Art. 4.
  1. Umowa wchodzi w życie w dniu podpisania i zostaje zawarta na czas nieokreślony.
  2. Umowa może zostać wypowiedziana w drodze notyfikacji przez każdą ze Stron i utraci moc po upływie miesiąca od dnia wypowiedzenia.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Odpowiedz
#8
Namiestnik Helwetyk podsunął na biurko prezydenckie wydrukowaną umowę. Prezydent Tarsycjusz Operar przeczytał ją dokładnie, po czym stwierdził:


Cytat:Szanowny Namiestniku,
  Akceptuję treść umowy. Jestem gotowy złożyć podpis.
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#9
Wasza Ekscelencjo,

podpisuję umowę.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Odpowiedz
#10
Wasza Ekscelencjo,

ja również składam swój podpis.
(—) Franklin Garamond, Namiestnik Palatynatu Leocji
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości