Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Połączenia lotnicze
#1
Towarzyszu Prezydencie,

na Wasze zaproszenie przybywam, aby w imieniu Kompanii Faradobusów, właściciela Stal-Hydr-Fłotu, negocjować uruchomienie połączeń lotniczych pomiędzy Magnifikatem a kilkoma lotniskami mikroświata. Na początek będę wdzięczny za listę cywilnych portów lotniczych na terenie Republiki. Myślałem na wstępie o tym, aby np. z Mariuszowa nasze samoloty latały do naszej bazy w Hirschbergu-Joksopolis, który jest dogodnym centrum przesiadkowym, a także do Leocji oraz na kilka bialeńskich lotnisk.
prof.  net.  dr  h.  c.  mgr  gen.  bryg.  rez.
Ametyst Herod von Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej · Lew Wolnogradu
Sułtan Faradobaju · Kniaź Jaruzelimy · Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu · Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_12_01_21_7_05_03.png]
Odpowiedz
#2
Towarzyszu Ministrze,

Dziękuję za przyjęcie zaproszenia i przybycie do Ludowej Republiki Magnifikatu. Tak, jak wspomniał Minister Spraw Wewnętrznych Świętopełk Naumow w pierwszej kolejności pragniemy nawiązać współpracę w połączeniach zagranicznych z Międzynarodowym Portem Lotniczym Mariuszowo-Adamowo, gdyż jest to główne lotnisko w naszym kraju.

Jeżeli chodzi o pozostałe lotniska, to w Belferze znajduje się lotnisko dla połączeń krajowych, a także w stolicy w Batawii planowane jest otwarcie lotniska, lecz tak jak ja wspomniałem oraz Minister Naumow w pierwszej kolejności lotnisko w Mariuszowie.

Mógłby Towarzysz dokładniej sprecyzować, jakie kierunki mogą być obsługiwane w kontekście portu lotniczego w Mariuszowie przez Stal-Hydr-Fłot, prócz Hirschbergu-Joksopolis?
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#3
Aktualna oferta naszych linii umieszczona jest na przykład w tym miejscu. Jest to wersja o tyle komfortowa, że zawiera bezpośrednie odnośniki do miast i lotnisk, na które latamy.
prof.  net.  dr  h.  c.  mgr  gen.  bryg.  rez.
Ametyst Herod von Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej · Lew Wolnogradu
Sułtan Faradobaju · Kniaź Jaruzelimy · Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu · Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_12_01_21_7_05_03.png]
Odpowiedz
#4
Bylibyśmy zainteresowani połączeniami z następującymi miastami:



  1. Hirschberg-Jaksopolis,
  2. Laszkberg
  3. Ferdynandia,
  4. Port Arthurberg,
  5. Wolnograd,
  6. Nowy Brzeg.
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#5
Do zrobienia, aktualnie jestem w trakcie zamawiania nowych, dużych maszyn, także takie rozszerzenie siatki połączeń jest do zrobienia. Jedynie co do Laszkbergu mam taki pomysł, aby go wyłączyć i postawić na połączenia do Hirschbergu, gdzie przy niewielkiej różnicy cenowej można po prostu przesiąść się i polecieć do Laszkbergu, co trwa jakieś pół godziny.
prof.  net.  dr  h.  c.  mgr  gen.  bryg.  rez.
Ametyst Herod von Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej · Lew Wolnogradu
Sułtan Faradobaju · Kniaź Jaruzelimy · Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu · Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_12_01_21_7_05_03.png]
Odpowiedz
#6
Dobrze. Kiedy przedsiębiorstwo Stal-Hydr-Fłot będzie mogło rozpocząć lotnicze połączenia międzynarodowe z Mariuszowem?
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#7
Cóż, czekam na informację w sprawie mojego zamówienia na nowe samoloty. W międzyczasie przygotuję listę nowych połączeń i po wyprodukowaniu maszyn będziemy mogli wystartować.
prof.  net.  dr  h.  c.  mgr  gen.  bryg.  rez.
Ametyst Herod von Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej · Lew Wolnogradu
Sułtan Faradobaju · Kniaź Jaruzelimy · Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu · Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_12_01_21_7_05_03.png]
Odpowiedz
#8
Jaki jest stan zamówienia na samoloty Towarzyszu?
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#9
Podejrzewam, że jakoś na dniach. Połączenia planuję uruchomić w przyszłym tygodniu.

[Obrazek: ZC2fE8D.png]
prof.  net.  dr  h.  c.  mgr  gen.  bryg.  rez.
Ametyst Herod von Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej · Lew Wolnogradu
Sułtan Faradobaju · Kniaź Jaruzelimy · Nieustająco Król
Hirschbergii i Weerlandu · Uosobienie Pracowitości Etc.
[Obrazek: 85_12_01_21_7_05_03.png]
Odpowiedz
#10
To świetna wiadomość. Będzie w przyszłym tygodniu okazja do uroczystego otwarcia biura Star Hydr-Fłotu na Międzynarodowym Lotnisku Mariuszowo-Adamowo.
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości