Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rada Związku Państwowego Magnifikatu i Batawii
#1
W hali im. 1 maja w Mariuszowie Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu Tarsycjusz Operar oraz Król Batawii Piotr Pawłowicz wspólnie otworzyli spotkanie organizacyjne Rady Związku Państwowego Magnifikatu i Batawii


Odpowiedz
#2
Drodzy zgromadzeni,
Proponuję podczas spotkania organizacyjnego ustanowić:
  • symbole Związku Państwowego,
  • jakie dokumenty wydaje nasz organ,
  • siedzibę.

Zachęcam również do składania innych propozycji, nad którymi wspólnie będziemy debatować jako przedstawiciele naszych krajów.
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#3
Panie Prezydencie!
Proponuję, aby symbolami Związku Magnifikatu i Batawii powinny być granice obu państw otoczone złotymi łanami zbóż i kwiatów.
Uważam, że dokumenty jakie wydaje rada powinny być w randze umów międzynarodowych, a siedziba powinna być w kraju, w którym jest większa aktywność.
Ο Αυτοκρατορικός του Πέτρος Κωνσταντίνος από την οικογένεια Ντοστογιέφσκι
Βασίλειος Μπρώδρας
Βαρόνος του Έμπολι, Άρχοντας της Αγίας Πετρούπολης
Διάκονος της Ιεράς Εκκλησίας


[Obrazek: 2Vo8c.png]
Odpowiedz
#4
Ekscelencjo,
Pańska propozycja symbolu wydaje mi się bardzo odpowiednia. Mógłby Pan przedstawić graficzną formę symbolu w najbliższym wolnym czasie?

Jeśli chodzi o dokumenty to miałem na myśli w jakiej formie miałby by występować np. Rozporządzenie, Ustawa, Traktat, Dektret, Akt, Ustawa..

Odnośnie siedziby kraju, to się zgadzam.
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#5
Ze względu na utratę obecności Piotra Pawłowicza oraz zmianę ustrojową w Batawii na system socjalistyczny stanowisko nowego przedstawiciela Batawii obejmie inna osoba.
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#6
Decyzja Rady Państwa Batawskiej Republiki Ludowej obejmuję stanowisko reprezentanta Batawii w Radzie Związku.
Odpowiedz
#7
Gratulacje z racji objęcia przedstawicielstwa strony batawskiej Panie Joahimie!

Aby zrealizować cel zjednoczenia obu podmiotów przedstawiam Radzie Związku Państwowego Magnifikatu i Batawii moje propozycje Rozporządzeń:


Cytat:Rozporządzenie Rady Związku Państwowego Magnifikatu i Batawii nr 1 o zakończeniu procesu zjednoczenia Państw Związkowych

Art. 1
Na podstawie Art. 2 Umowy między Ludową Republiką Magnifikatu a Królestwem Batawii o utworzeniu Państwowego Związku Magnifikatu i Batawii niniejszym Rozporządzeniem postanawiamy zakończyć proces zjednoczenia Państw Związkowych w jeden kraj pod nazwą Ludowa Republika Magnifikatu.
Art. 2
Szczegóły dotyczące statusu obszaru Batawii włączonego w skład Ludowej Republiki Magnifikatu określa Ustawa Najwyższego Zgromadzenia Ludowej Republiki Magnifikatu.
Art. 3
Niniejsze Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem....



Cytat:
Rozporządzenie Rady Związku Państwowego Magnifikatu i Batawii nr 2 o rozwiązaniu Państwowego Związku Magnifikatu i Batawii
Art. 1
Na podstawie Art. 10 Umowy między Ludową Republiką Magnifikatu a Królestwem Batawii o utworzeniu Państwowego Związku Magnifikatu i Batawii oraz Rozporządzenia Rady Związku Państwowego Magnifikatu i Batawii nr 1 o zakończeniu procesu zjednoczenia Państw niniejszym Rozporządzeniem postanawiamy rozwiązać Państwowy Związek Magnifikatu i Batawii.
Art. 2
Niniejsze Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem....
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#8
Nie widzę przeszkód. Jestem Za.
Odpowiedz
#9
Również jestem za.
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#10
Exclamation 
Szanowna Rado,
  Stwierdzam, iż Rozporządzenie Rady Związku Państwowego Magnifikatu i Batawii nr 1 o zakończeniu procesu zjednoczenia Państw Związkowych i Rozporządzenie Rady Związku Państwowego Magnifikatu i Batawii nr 2 o rozwiązaniu Państwowego Związku Magnifikatu i Batawii zostało przyjęte przy dwóch głosach "za", nie było żadnych głosów "przeciw" i "wstrzymujących się".
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości