Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie nowego sekretarza komitetu miejskiego Partii Robotniczej
#1
Towarzysze z Różanowa!
Przybyłem do tego wspaniałego miasta jako nowy sekretarz Komitetu Miejskiego Partii Robotniczej w Różanowie, w zastępstwie tow. Piotra Pawłowicza, który, co niezmiernie smuci, nie zaangażował się w krzewienie socjalizmu w tym jakże pięknym mieście. Ja natomiast zamierzam w pełni zaangażować się, by wola ludu wybierającego mnie na to ważne stanowisko, została spełniona!

Niech żyje Partia Robotnicza!
Niech żyje socjalizm!
Niech żyje lud!
István Jozsef Esteban Pasha
Sekretarz Komitetu Miejskiego Partii Robotniczej w Różanowie
Odpowiedz
#2
Mieszkańcy Różanowa i całej gminy serdecznie powitali nowego Sekretarza. Cieszyli się, bili brawo i nagrywali to wydarzenie.

[Obrazek: 45203492164_3a0c7aeea1_b.jpg]

https://prmagnificat.jimdofree.com/
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz
#3
Dzisiaj nowo powołany Sekretarz Istvàn wygłosił do mieszkańców Różanowa przemowę:

Obywatele i mieszkańcy! Ludu gminy Różanowo!
Przybyłem niedawno do was, by nauczyć was prawd socjalizmu i wywabić prosty lud z krajowego bastionu monarchizmu. Przede wszystkim, na czym polega socjalizm? Otóż to wspaniała, nieśmiertelna idea. Wielu w historii próbowało, by jej światło zagasło, lecz nikomu się to nie udało. My, Partia Robotnicza, nie pokładamy władzy w rękach burżuazyjnej szlacheckiej oligarchii kapitalistycznej, w rękach królów czy książąt, jako, że twierdzenia o słuszności oligarchii są nędzne i nikczemne. Kilku ludzi nie może dyktować jak żyć wielu tysiącom, milionom obywateli. Dlatego powstał socjalizm. W państwie socjalistycznym każdy obywatel decyduje o państwie. Dlatego socjalizm jest tak ważny!
István Jozsef Esteban Pasha
Sekretarz Komitetu Miejskiego Partii Robotniczej w Różanowie
Odpowiedz
#4
Po dosyć długiej nieobecności towarzysz Pasha powrócił w dniu dzisiejszym do Różanowa z postanowieniem, iż tym razem będzie bardziej aktywnie uczestniczył w życiu miasta, jak i regionu.
István Jozsef Esteban Pasha
Sekretarz Komitetu Miejskiego Partii Robotniczej w Różanowie
Odpowiedz
#5
Witaj Towarzyszu Sekretarzu. Pozdrawiam i życzę dobrej pracy w Różanowie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości