Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceremonia zakończenia III szczytu Rady Państw Nordaty
#1
W Pałacu Prezydenckim w Mariuszowie zebarali się przedstawiciele państw Nordaty, aby wysłuchać wieczornego przemówienia Sekretarza Generalnego Rady Państw Nordaty i dokonać ostatnich dyplomatycznych czynności przed odlotem do swoich ojczystych stron. 

Wasze Ekscelencje! 

Rozpoczęcie III szczytu Rady Państw Nordaty było dla mnie wielkim zaszczytem, pragnę podziękować wszystkim Państwu za obecność tutaj, w Mariuszowie, stolicy Ludowej Republiki Magnifikatu i uczestnictwo w obradach szczytu. Cieszę się, że na niniejszym szczycie omówione zostały kwestie współpracy gospodarczej, tytułów honorowych oraz historii przedwirtualnej Nordaty. Wprowadzone zostały także zmiany do traktatu powołującego RPN do życia. Jestem przekonany o tym, że kwestie dotychczas poruszone, będą ponownie poruszane przy okazji kolejnych szczytów, jednakże śmiem twierdzić iż i ten szczyt przybliżył nas choćby nieznacznie do realizacji przynajmniej części postulatów współpracy między państwami Nordaty. 

Jeszcze raz pragnę podziękować Waszym Ekscelencjom za wasze przybycie i aktywność na szczycie. Świadczy, to o tym iż pomimo wielu zaszłosci historycznych i wzajemnych antagonizmów jesteśmy ze sobą w stanie konstruktywnie współpracować, co dobrze wróży na przyszłość. 
Aktywność na szczycie dla wielu napewno nie była satysfakcjonująca, jest to w głównej mierze moją winą, gdyż ze względu na piastowany przeze mnie urząd, winien byłem bardziej przyłożyć się w pracę toczące się na szczycie. Z tego miejsca chciałbym szczególnie podziękować Jego Ekscelencji Andrzejowi Swarzewskiemu oraz Jego Ekscelencji Tarsycjuszowi Operarowi, za wzmożoną działalność na szczycie i próbę aktywizacji pozostałych przedstawicieli państw Nordaty, moim zdaniem ww. osoby zasługują na wyróżnienie ich spośród grona niemniej zacnych osobistości jako wzorów do naśladowania dla innych osób, dążących do rozwoju naszego kontynentu. 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ceremonia zakończenia III szczytu Rady Państw Nordaty - przez EOvHo - 30-12-2019, 00:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości