Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Msza święta z udziałem Generała Jezuitów
#2
Podczas celebracji wyraźniej było czuć ducha modlitwy, a każde słowo trafiało prosto do serca. Unoszący się w powietrzu dym kadzidła, unosił również duszę ku wyższym dziełom. Po zakończeniu Mszy św. wszystko opadło na ziemię i znów byliśmy w naszym robotniczym kraju.

Przyjąwszy błogosławieństwo Prezydent Tarsycjusz Operar udał się do zakrystii podziękować ks. Adalbertusowi Pronobisowi.


Cytat:Księże,
  Dziękuję, że zechcieliście odwiedzić jako pierwszy kraj Ludową Republikę Magnifikatu, gdzie działają jezuici. To wiele dla mnie znaczy. Dziękuję za Wasze słowo i modlitwę. Przez Waszą przyczynę Kościół Rotryjski stał się nam jeszcze bardziej bliski. Doceniam Waszą pracę na rzecz budowania struktur jezuickich i ich umacniania. Od tej zgodnie z Księdza słowami Diecezja Magnifikatu nabierze większej działalności pod względem duszpasterskim i edukacyjnym. 
  Będziemy pamiętać o tej efektywnej wizycie ks. Adalbertusa w naszym kraju. Szkoda, że musicie już nas opuszczać, ale nie taka jest rola pasterza, aby siedział w miejscu, tylko dbał o owczarnię. Będzie u nas Ksiądz zawsze mile widziany.


Prezydent Tarsycjusz Operar serdecznie uścisnął Drogiego Gościa.
[Obrazek: VKwO7Mx.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Msza święta z udziałem Generała Jezuitów - przez Tarsycjusz Operar - 23-02-2020, 03:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości