Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEPE - propozycja dołączenia do projektu
#1
Witam Magnifikat!

Nazywam się Kaspar Waksman-Dëter, jestem Pierwszym Towarzyszem Związku Kalkilistycznych Republik Muratyckich oraz koordynatorem projektu Kolei Transnordackiej. W sprawie jej właśnie piszę ten wątek - czy Ludowa Republika Mganifikatu wyraża chęci dołączenia do projektu? Jeśli tak, będziemy tym bardzo uradowani, wszakże zależy nam na uczestnictwie w projekcie wszystkich państw nordackich.

Na czym polega projekt?
Kolej Transnordacka to projekt zaproponowany na ubiegłym Szczycie Integracji Nordaty. Polega on na stworzeniu systemu ogólnonordackiego do koordynowania ruchu pociągów na Naszym kontynencie. Zarejestrowani przewoźnicy mają wgląd do aktualnych przewozów pasażerskich i towarowych, które mają miejsce na Nordacie. System nazwaliśmy Systemem Ewidencjonowania Pracy Eksploatacyjnej, który służy do zamawiania rozkładów jazdy, planowania przejazdów i ich bezpośredniego śledzenia. System jest łatwy w obsłudze, a jednocześnie zachowuje realizm działania kolei.

Jak wstąpić do projektu?
Po pierwsze - wypełnić formularz zgłoszeniowy, do którego odnośnik znajduje się w zakładce "O systemie/zasady". Po drugie - napisać w tym wątku (to kieruję do JE Prezydenta) post wyrażający chęć przystąpienia do projektu. Po trzecie - należy obowiązkowo i jak najszybciej wykonać mapę kolejową państwa, opartą o mapę Kolei Transnordackiej, chodzi tu o zgodność takich rzeczy jak przejścia graniczne. Po wykonaniu mapy należy ją wysłać do mnie poprzez (najlepiej) Discorda, ja następnie przerysuję ją do mapy kontynentalnej, a stacje wprowadzę do systemu.

Z muratyckim pozdrowieniem,
/-/ KW-D
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
SEPE - propozycja dołączenia do projektu - przez Kaspar Waksman-Dëter - 19-06-2021, 07:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości