Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakończenie negocjacji IV Republiką Muratyki a LRM w sprawie operacji "Busola"
#2
W ramach negocjacji liderzy obu państw zorganizowali konferencję na której ogłoszą oni rezultaty prowadzonych przez nich negocjacji, lecz wpierw Prezydent Espada poprosił o możliwość zabrania głosu:

- Szanowny panie Prezydencie, szanowni państwo,
Pragnę bardzo serdecznie podziękować za zgodę na zorganizowanie konferencji w Mariuszowie dzięki której mam szczerą nadzieję że konflikt między naszymi państwami zostanie zarzegany na dobre, na wstępie mam jednak jeszcze coś ważnego do przekazania w stronę towarzysza Prezydenta - powiedział wyciągając z wewnętrznej kieszeni kartkę


Cytat:Szanowni mieszkańcy Magnifikatu z Towarzyszem Prezydentem na czele,
W imieniu własnym i IV Republiki pragnę przekazać swoje najszczersze przeprosiny w związku z sytuacją w jakiej znalazły się nasze państwa,
Czyny jakich dopuścił się nasz rząd mimo iż z naszej perspektywy wydawały się słuszne i uargumentowane poważnie uderzyły w relacji jakie łączyły oba kraje trwale naznaczając je bliznami na bardzo długi czas. 
Jako człowiek jestem świadom gdy popełniam błędy a ta decyzja wobec której nie udzieliłem sprzeciwu była jednym z najgorszych o ile właśnie nie najgorszym błędem jaki popełniłem za czasu swojej prezydentury.
Liczę jednak że Prezydent Magnifiaktu również jak ja ponad podziały i zawiść ceni sobie przyjaźń i pokój a w momencie gdy wyciągniemy dłoń w geście pojednania przyjmie ją w imię wspólnego dobra nas wszystkich.


Prezydent Espada po przeczytaniu listu poprosił Prezydenta LRM o zabranie głosu i przedstawienie traktatu jaki wypracowali.
[Obrazek: 99527777916552115.png]
[Obrazek: 99527777916552134.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zakończenie negocjacji IV Republiką Muratyki a LRM w sprawie operacji "Busola' - przez Albert Fryderyk de Espada - 06-09-2022, 00:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości