Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV rocznica nawiązania stosunków magnifikacko-winkulskich
#4
Szanowni!
 
Rocznica, jaką dzisiaj świętujemy jest niewiarygodnie ciekawym wydarzeniem na arenie międzynarodowej. Nieczęsto bowiem świętuje się tak silne związki, jak przyjaźń Winkulijsko-Magnifikacka. Ta, pomimo różnych wyzwań, jakie były przed nią stawiane cały czas trwa. Nieprzerwanie, przez ponad 4 lata. Jest to święto, które koniecznie musi odbić się echem po salonach mikroświata.
 
Dzisiejsza uroczystość jest dowodem na to, że Prezydent urzędujący w Mariuszowie, jak i Ja, jako Król Związku Winkulijskiego, pełniący obowiązki w Kanugardzie darzymy się, jak i swoje narody wielką sympatią, która zdecydowanie wpływa również na postrzeganie naszych narodów przez obywateli. Cieszę się, że mogę dzisiaj gościć w Mariuszowie i mam nadzieję, że jeszcze wiele wizyt przyjdzie nam wspólnie z Towarzyszem Operarem odbyć.
 
Dziękuję wszystkim za obecność na obchodach. Wierzę, że jest to kolejny krok w kierunku rozwoju międzynarodowej współpracy oraz ogromny postęp dotyczący budowy silnej i solidarnej Nordaty, na której w przyjacielskim gronie z przyjemnością można postawić stopę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: IV rocznica nawiązania stosunków magnifikacko-winkulskich - przez Alfred Fabian von Tehen-Dżek - 14-02-2023, 01:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości